Suites Hotsprings B3 Hotels 1004
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Εσωτερική πισίνα Πισίνα στην ταράτσα |
| Σπα & Ευεξία Σπα και κέντρο ευεξίας Δωμάτιο με ατμόλουτρο | Φαγητό/Ποτό Εστιατόριο Μπαρ/ Lounge | Κατάλληλο για παιδιά Παιδική πισίνα |
| Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Suites Hotsprings B3 Hotels 1004 Caldas Novas απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το Υδάτινο Πάρκο Water Park και προσφέρει εστιατόριο. Αυτό το ξενοδοχείο διαθέτει πισίνα και Wi-Fi στα δωμάτια.
Το ξενοδοχείο έχει άνετη τοποθεσία, περίπου 1 χλμ. από το Υδάτινο Πάρκο diRoma. Το Monumento das Águas σε απόσταση περίπου 20 λεπτών με τα πόδια, ενώ Zuum Disco Club περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα.
Τα δωμάτια περιλαμβάνουν τραπεζαρία για την άνεση των πελατών. Τα υπνοδωμάτια διαθέτουν καναπέδες-κρεβάτια. Απολαύστε τη θέα στην πόλη κατά τη διαμονή σας στο Suites Hotsprings B3 Hotels 1004.
Αυτό το άνετο ξενοδοχείο διαθέτει εστιατόριο αλακάρτ, που σερβίρει πιάτα βραζιλιάνικης κουζίνας. Δοκιμάστε πιάτα ιταλικής κουζίνας στο Reserva Gastronomica που βρίσκεται 450 μέτρα από το κατάλυμα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- το Υδάτινο Πάρκο Water Park200 μ.
- Parque Estadual Serra de Caldas700 μ.
- Balneario Municipal de Caldas Novas300 μ.
- το Clube Privé350 μ.
- The Universal Church of the Kingdom of God650 μ.
- 1ª Casa de Caldas Novas450 μ.
- SESC Caldas Novas550 μ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Κάλντας Νόβας3,9 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Εστιατόριο
- Μπαρ/ Lounge
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα στην ταράτσα
- Εσωτερική πισίνα
- Ξαπλώστρα
- Κήπος
- Σπα και κέντρο ευεξίας
- Σάουνα
- Δωμάτιο με ατμόλουτρο
- Θερμόλουτρο
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία δωματίου
- Πλύσιμο ρούχων
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Κλιματισμός
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Παιδική πισίνα
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo Suites Hotsprings B3 Hotels 1004;
Θα χρειαστούν 10 λεπτά με τα πόδια από τo Suites Hotsprings B3 Hotels 1004 μέχρι το κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια αξιοθέατα δίπλα στο άνετο Suites Hotsprings B3 Hotels 1004 αξίζει να επισκεφτούμε;
Water Park έχει βαθμολογία 8.6/10, ενώ βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια από το άνετο Suites Hotsprings B3 Hotels 1004. - 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο άνετο Suites Hotsprings B3 Hotels 1004;
Το άνετο Suites Hotsprings B3 Hotels 1004 παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε ξενοδοχείο;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του ξενοδοχείο στις 12:00. - ❓
Τι πισίνα διαθέτει το άνετο Suites Hotsprings B3 Hotels 1004;
Υπάρχει πισίνα στο άνετο Suites Hotsprings B3 Hotels 1004.